İzer Fermuar Hakkında

İzer Fermuar 2005 yılında Merter de kuruldu. Kuruluşun ilk yıllarında fermuar hammaddesi ithalatı yapan şirketimiz daha sonra,elde ettiği deneyimleri güçlü bir yatırımla üretici olarak sektöre hizmet vermeye başladı.

Merter ve Bağcılardaki tesislerimizde her çeşit fermuar üretimi yapan ve ülkemizin birçok şehrine hizmet veren firmamız, başta Azarbaycan, Türki cumhuriyetlerine ve Rusya ya ihracat yapmaktadır.

Tesislerimizde metal, kemik, naylon fermuarlarımızın yanı sıra su geçirmezlik ya da antibakteriyel özelliklere sahip spesifik fermuar imalatı ile sektörel çeşitliliğe hizmet sunmayı hedeflemektedir.

Müşteri portföyümüzde ihracatçı, spor giyim ve ayakkabı firmalarının yanı sıra aksesuar toptancılarına da hizmet vermeye deva etmekteyiz.

Aylık bir milyon adet üretim kapasitesine ulaşan üretim tesisimizde, en kaliteli fermuarları üretmeyi mesleki ilke kabul ediyoruz.

Bağcılarda ki satış mağazalarımızla sektördeki etkinliğimizi arttırmak ve ürün yelpazesini genişletmek için tekstil yan ürünleri satışı yapıyoruz.

Vizyonumuz;

Müşterilerimizin ürün ve hizmet beklentilerini kaliteli ve en kısa zamanda ulaştırmak. Sektörde lider marka şirketler arasında yerini almak vizyonumuzdur.

Misyonumuz;

Her türlü fermuarı üretip,uygun fiyat politikası ile hızlı bir şekilde servis sunmak.

Kalite Politikamız;

Müşterilerimize daha iyi ürünü,uygun fiyat ve zamanın önemini bilerek hızlı hareket etmek ve sadece ürün satmak değil satış sonrası hizmetlerimizi en üst seviyede tutmak kalite politikamızdır.